Tekutý piesok na riad Sonett

V reklamách často vidíme úsmevné prípady, ako sa nás marketingový pracovník snaží presvedčiť o kvalite čistiaceho produktu tým, že čistí nové, prípadne čisté alebo ani nie tak „zažraté“ riady. Vtedy si pomyslíme: „Keby si tak videl tie moje.“ Všetci vieme, že čerstvá pripálenina ide dole z povrchu bez nejakej extra námahy. Vzala som do rúk staršiu panvicu z tých čo doma mám.

pripálená panvica

100% biologicky odbúrateľný

Prostriedok, ktorému sa budeme venovať, je ekologický tekutý piesok Sonett. Jedná sa o čisto rastlinný produkt. Na dojme mu pridáva jemná vôňa z bio citrónovej trávy. Eko špongia zo 100% celulózového vlákna z hladkej strany a 60% sisalového vlákna + 40% recyklovaného PET takisto od Sonett nám slúžila ako nástroj. Dielo bolo dokončené, špongia poslúžila, no z jej drsnejšej strany nám nepomohla viac ako po bod, ktorý vidíte na obrázku. Síce účel očistenia splnila, no túžbu po lesku neuhasila. Tu som musela zvoliť drsnejšiu – neekologickú špongiu na riad, s ktorou som vyčistila panvicu do leskla. 

Sonett a špongiaTekutý piesok

Vyčistí aj zažratú špinu

Výsledok ma príjemne prekvapil, ekologický tekutý piesok Sonett je na úrovni akéhokoľvek iného komerčného chemického produktu, s tým rozdielom, že je šetrný k nám i k prírode. Použiteľný je takisto na nerez, smalt, plast, sklo, keramiku a striebro. Vhodný pre septiky a všetky ekologické čističky.

SonettPre viac informácií a objednanie kliknite na tento odkaz: SONETT – Tekutý piesok | Ekočlovek (ekoclovek.sk)