Telový a masážny olej Mistelform od Sonett

Ticho a záhadne sedí v korunách stromov bez listov a magicky priťahuje všetku pozornosť. V tlmenom svetle súmraku vyzerá jeho silueta obzvlášť neskutočne. Niet divu, že sa hovorí, že má nadprirodzené schopnosti po tisíce rokov. V skutočnosti, nekonečné mýty a legendy obklopujú imelo.

Rímsky učenec Pliny starší (23-79 ad) uvádza, že imelo bolo posvätné keltským kmeňom Gaul. Podľa neho ho Galovia nazvali „liekom na všetko„. 

Telový a masážny olej Mistelform od Sonett je obohatený o vzácne výťažky z imela, ktoré poskytujú pokožke pružný a príjemný pocit. Olej vyživuje a vytvára ochrannú bariéru na pokožke. Jeho príjemná vôňa umocní pocit harmónie a relaxácie. Ideálne pre hýčkanie momentov. Pokožka absorbuje olej v krátkom čase a cíti sa príjemne mäkká a starostlivá.

Pre príjemný pocit pokožky…

Zo série masážnych olejov Mistelform sa Sonett zameriava predovšetkým na vzácne zložky imela a kombinuje ich s výživnými vlastnosťami organických rastlinných olejov. Masážny a telový olej Mistelform poskytuje príjemný pocit pokožky – počas masáže a po masáži.

  • 100% prírodné zloženie
  • Vhodné pre všetky typy pleti
  • Harmonizuje a chráni
  • hydratuje a vyživuje

Levanduľa & Kadidlo

Mistelform masážny olej Levanduľa Kadidlo uvoľňuje zmysly s vôňou kadidla a levandule

Prírodný telový a masážny olej
Prírodný telový a masážny olej Levanduľa a kadidlo

Citrón a Borovica limbová

Mistelform masážny olej Lemon Stone Pine má s vôňou zeleného čerstvo rezaného ihličnanu, ktorý revitalizuje a osviežujúcou vôňou citrusových plodov

Prírodný telový a masážny olej
Prírodný telový a masážny olej Citrón a Borovica

Myrta a Pomarančový kvet

Osviežujúca vôňa Myrthy a pomarančového kvetu v masážnom oleji s rovnakým názvom zabezpečuje aktivačný účinok po masáži.

Prírodný telový a masážny olej
Prírodný telový a masážny olej Pomaranč a myrtha

Zloženie

  • olivový olej, výťažok z imela z bobúľ a listov , zharmonizované v oscilátore, lanolín, rastlinný alkohol (etanol) , esenciálne oleje z levandule a kadidla z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva / zber z divoko rastúcich rastlín