Prírodný detský ošetrujúci olej Sonett

Výživný ošetrujúci olej pre citlivú pokožku detí s výťažkom zo zrytmizovaného imela. S neobyčajne kvalitnou zložkou, ktorá aktivizuje, harmonizuje a vyrovnáva vnútornú nerovnováhu u ľudí a utvára tak ochranný plášť na pokožke.

S láskou pre deti- prírodný detský olej Sonett

Zrytmizované zložky imela

je produktová rada v starostlivosti o pokožku tela vyvinutá spoločnosťou Sonett v spolupráci s výskumným centrom Delos. V centre tejto produktovej rady je imelo. Letné a zimné imelo, t.j. listy a plody-bobule sú zrytmizované v tekutom oscilátore, takže na seba navzájom reagujú. Výsledkom je úplne nová kvalita schopná povzbudiť ľudí aby harmonizovali svoju vnútornú nerovnováhu. „Nové imelo“ – spracované ako masážny olej a telové mlieko, má harmonizujúci účinok, vyvoláva samo-aktiváciu a vytvára ochranný plášť pre pokožku.

Detský ošetrujúci olej Levanduľa

detský olej levaduľa

Zloženie:

olivový olej *, výťažok z imela z bobúľ* a listov *, zharmonizované v oscilátore, lanolín, rastlinný alkohol (etanol) *, esencia z Medovky *, éterické oleje z kvetov levandule * a muškátu omamného *

* z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva / divokej zbierky (divokého zberu)

Použitie:

Pred použitím potriasť, kým nie je olej homogénny. Večer pred spaním uvoľní jemnou masážou brucha, chrbta alebo chodidiel.

Detský ošetrujúci olej Nechtík

detský ošetrujúci olej

Zloženie:

olivový olej, výťažok z imela z bobúľ* a listov, zharmonizované v oscilátore, lanolín, rastlinný alkohol (etanol), spagyrická esencia nechtíka, éterické oleje z plodov sladkého pomaranča a kvetov pelargónie

* z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva / divokej zbierky (divokého zberu)

Použitie:

Pred použitím potriasť, kým nie je olej homogénny.

Ráno, pred odchodom do škôlky, školy alebo jaslí, je dobré jemne potrieť bruško, chrbát alebo chodidlá týmto olejom.